Gdy w 1996 roku rozpoczynaliśmy działaność jako niewielka firma rodzinna, nie spodziewaliśmy się nawet, że w przyszłości nasze wyroby zdobędą taką popularność na rynku. Na początku produkowaliśmy podstawową męską skarpetę garniturową. Z czasem zakład się rozrósł, a co za tym idzie, wzrosły  także jego moce produkcyjne. Obecnie produkujemy 8.700.000 par skarpet rocznie a kolekcja naszych wyrobów obejmuje ponad 60 rodzajów/modeli.
Więcej na ten temat w zakładce asortyment.

Dzięki rozbudowanemu parkowi maszyn m.in. Ange, Conti, Lonatti, Matec (5 rodzajów uiglenia) możemy zagwarantować nieprzerwaną i elastyczną produkcję w różnych technologiach. W ofercie posiadamy szeroką gamę wyrobów dziecięcych, młodzieżowych, damskich i męskich (dostępnych w wersji klasycznej, eleganckiej lub sportowej). Naszym Klientom gwarantujemy najwyższą jakość surowca, nowoczesną technologię wykonania, bogatą kolorystykę, ciekawe wzornictwo oraz różnorodność modeli. 
Więcej na ten temat w zakładce zakład.


Nasze doświadczenie i dbałość o wysoką jakość wyrobów Klienci docenili w Konsumenckim Konkursie Jakości Produktów, gdzie w 2009, 2010 i 2012 roku zostaliśmy uhonorowani certyfikatem "NAJLEPSZE W POLSCE".
Więcej na ten temat w zakładce nagrody i wyróżnienia.

Estetycznie zapakowany towar dostarczamy pod wskazany adres autami firmowymi lub za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!